1 / 4
Suveniri
1 €
Денес 09:46

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam
Metalen sveknik 990 den.
Kombiniran buf 550 den
Pesocen casovnik 400 den
Sisence za alcohol 500 den.kont.Slavica 070862243

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
070862243
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам