1 / 3
Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.08.2022 19:34

Кисела Вода / Скопје

Се продава печка дувалка и комора за стасување тесто воопшто не користена.За подетални информации 070576842. Цена по договор .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Elma
Потврден огласувач
070829855
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам