1 / 4
Ладилник -професионален-за пијалоци
12.000 МКД
27.06.2022 08:45

Карпош / Скопје

Ладилникот е во целосно исправна состојба

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Се продава од:

Јован
ул.Осло бр.2 Скопје
Потврден огласувач
075228550
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам