1 / 8
Vw t5 1.9 tdi 2009god
По Договор
01.05.2022 17:14

Кичево

Vw t5
1.9 tdi
2009 god
Servis pred 300 km
Reg. 17.09.2022
072716111

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Meriton
Потврден огласувач
072716111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам