1 / 12
Mercedes A180 CDI Elegance 2005
3.750 €
Цената е фиксна
01.05.2022 17:17

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 180

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes A180 CDI Elegance
2005
150.000 km

3.750 EUR

Tel/Viber
070-280-999

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Deti
Потврден огласувач
070325302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам