1 / 9
Prodavam vintage velosiped 28er
5.000 МКД
Цената не е фиксна
04.10.2022 08:44

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Prodavam ispraven italianski velosiped so tri brzini i 28" gumi.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070591591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам