1 / 5
P40 pro + GT2 casovnik
1 €
21.05.2022 07:54

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

P40 pro

Боја:

White

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Telefonot i casovnikot se vo ispravna sostojba
Telefonot ima garancija do 02.10.2022
Casovnikot do 02.11.2022
Seto odi vo orginalno pakuvanje
Bez zameni, samo za kes
Moze da se kupat i oddelno

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Metal Stil
Потврден огласувач
077906605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам