1 / 10
Suzuki Burgman 650 Executive ABS
1.600 €
1.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2022 22:39

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Suzuki

Вид:

Туринг

Година:

2005

Модел:

Burgman 650

Километри:

80000

Se prodava Suzuki Burgman 650, 2005, Executive, ABS. Motorot e vo top sostojba, registriran na BG tabli

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Joco
Потврден огласувач
070407989
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам