Украинки барат работа во странство
1 €
21.06.2022 18:49

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Работа во странство

Пол:

Женско

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Многу добро

Украинка 49 години, заедно, со ќерка 18 години, која има добро познавање на англискиот јазик, македонскиот, рускиот, украинскиот, сербскиот бараме работа во странство било каква шанкер, собарка, чувањето на деца, нега за стари лица. Имаме мкд пасоши и украинските биометриски. 079339639 Карина, 079284080 Наталија. Напред благодараме.

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Natalija
Потврден огласувач
079284080
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам