1 / 1
Za prodazba Renault laguna 2003 diesel 1.9
1 €
01.05.2022 19:49

Дебар / Дебар

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Renault laguna 2003 diesel 1.9

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zimi
Потврден огласувач
01747606121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам