1 / 9
Se prodava BMW 118
5.000 €
02.05.2022 11:29

Прилеп / Прилеп

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Vo odlicna sostojba gumi novi servisirano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Selatin
Потврден огласувач
070366427
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам