1 / 3
Prodavam pecka na peleti Ecospar minima 12 W / Печка на пеле
800 €
10.05.2022 12:56

Тетово / Тетово

Prodavam pecka na peleti Ecospar minima 12 w,so kotel za parno greenje so 100 m2, koristena 2 sezoni, vo odlicna sostojba, kako nova. Cena 800 €. Mob. 070875967

Категорија: Останато

Се продава од:

dalibor
Потврден огласувач
070875967
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам