1 / 2
Zelezna porta(vrata)
1 МКД
18.05.2022 09:41

Струга / Струга

Se prodava porta((vrata )za vlez za koli i drugi vozila.Pravena e od debelo zidni cevki.Cvrsta i ispravna e.

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Железо врати и прозорци

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
070394823
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам