Купувам куќа во Драчево
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.05.2022 21:29

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

4,5

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Драчево

Купувам куќа во Драчево, Ве молам доколку продавате контактирајте ме преку Viber или на e-mail со слики и информации за квадратура на плац, станбена површина, адреса и слично.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Marina
Потврден огласувач
078278284
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам