1 / 12
Stan vo Sopotnica-Demir Hisar
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 18:11

Демир Хисар

Број на соби:

2,5

Квадратура:

58 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1968

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Rudnicka kolonija

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2.Korisna povrsina -53m2 i dve terasi od 5m2.Cist Imoten list.Ekoloski cista sredina,rekata Crna tece na nekolku stotina metri od zgradata.Prifakam ponudi na ceni samo za 1m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

Зоран
Потврден огласувач
078/815-973
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам