1 / 10
Aprilia rsv 1000R factory
6.700 €
Цената не е фиксна
02.05.2022 04:00

Врапчиште / Гостивар

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

Rsv 1000r factory

Километри:

10000

Redovno servisiran,extra socuvan
Mozna zamena so ponov motor ili kola so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Adi
Потврден огласувач
71558666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам