1 / 3
PRODAVAM SAMSUNG GALAXY 4 44MM NOV
10.500 МКД
03.07.2022 08:29

Чаир / Скопје

Prodavam Samsung Galaxy 4 44mm nov nekoristen vo kutija od A1 so 24 m garancija.
Cena 10.500
Mob 076 469 691

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

Tomos
Потврден огласувач
076469691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам