1 / 4
Ford focus
1.200 €
1.250 €
25.09.2022 14:04

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2000

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
078200684
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам