1 / 3
Градежно земјиште
50 €
Цената не е фиксна
26.06.2022 08:04

Ресен

Квадратура:

534 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат 2 плаца градежно земјиште:
КП 4917/5 со површина од 285 м2
КП 4917/3 со површина од 534 м2

Плацевите се во втор ред на ул. Ленинова кон Сарајот.

Тања
075-351-599

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

GORGI
Потврден огласувач
075258804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам