1 / 1
POTREBNI SE VOZACI SO E KAT.ZA MK-GR,TR PLATA 17%OD REALIZAC
1.700 €
02.05.2022 10:41

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

POTREBNI SE VOZACI SO C I E KAT. NA REDOVNI REALACII
MK-GR- MK -
MK -BG -BG
PLATA 17% OD REALIZACIJA

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Marijan
Потврден огласувач
070551748
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам