1 / 1
kupuvam baraka vi A.K. Andon Dukov
1 €
Цената не е фиксна
16.08.2022 15:16

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

kupuvam baraka vo A.K. Andon dukov
070 352 370

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара / Можна е замена од:

Nada
Потврден огласувач
071277331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам