1 / 3
Suzuki GN 250E 1997 god.
15 €
11.08.2022 10:52

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Suzuki

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1997

Модел:

GN 250E

Километри:

25000

Samo 28000 km. Nov kupen vo Makedonija. Bez zameni i bez poraki.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
070272680
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам