1 / 1
Desna poluosovina
50 €
14.05.2022 21:12

Куманово / Куманово

Марка:

Renault

Модел:

Megan/Scenik

Tип на делови:

Осовина /Предница тркала

Potrebna mi e desna poluosovina za megan 2, 1.9 dci 96kw, 2006 God no od avtomatski menuvac, ne se isti so manual.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

jugoslav
Потврден огласувач
071669645
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам