1 / 8
Kamelija stan vo Lagadin 71m2 stranicen pogled
1.600 €
09.08.2022 12:37

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

71 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ohrid

Agencijata za nedviznosti Kamelija Ohrid, prodava stan vo Lagadin zgrada na prva linija do ezero i plaza.
Stanot e so povrsina od 71m2,na 3 kat so stranicen pogled na ezeroto.
Raspored:
Prostrana dnevna soba so kujna
Spalna soba
Dve terasi
Kupatilo
Poveke invormacii na tel
078 264 866
076 295 002

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

...
Ohrid
Потврден огласувач
076295002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам