1 / 4
MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB
1.700 €
16.06.2022 08:57

Битола / Битола

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од iStyle. Компјутерот е одличен.

Конфигурација:
- 2,6 GHz 6-Core Intel i7 procesor
- 16 GB RAM
- 512 GB SSD
- ENG International тастатура

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Mende
Потврден огласувач
076446106
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам