1 / 6
***SE PRODAVA VELOSIPED FULL SUSP FELT 26ka***
По Договор
24.06.2022 20:54

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

20 "

Se prodava velosiped Felt 26ka vo odlicna sostojba mnogu malku vozen, specifikacii:
Aluminska ramka L, trkala 26ki
Gumi 26x2,50 zadna maxxis, predna 2x35
Shimano xtr zadna masinka, preden pogon shimano xtr, shifteri shimano deore XT, kocnici hidraulicni juice, 185mm so 160mm diskovi, preden amortizer rock shox 140mm, zaden fox 160mm travel so rebaund i napred i nazad, preden so lockout. Za poveke info na 075 957 653 i na lice mesto

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава / Можна е замена од:

Mario
Потврден огласувач
075957653
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам