1 / 9
SANDALI DOCKERS SANDALKI BROJ 31
700 МКД
02.05.2022 15:01

Битола / Битола

Tип на обувки:

Сандали / кломпи

Големина:

31

Боја:

Сина

Se prodavat sandalki DOCKERS 31 broj , noseni samo eden mesec , kako novi, ne se nitu skinati nitu lepeni nitu flekisani.
Na slikata ne se pereni. Kupeni se 2100 den.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

XXXXX
Потврден огласувач
078235596
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам