1 / 1
Kupuvam rasipan LG televizor
11 €
29.05.2022 10:39

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

LG

Производ:

LCD

Големина:

107 cm (42 inch)

Ako ima nekoj takov model neka ponudi na viber !!!

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Доне
Потврден огласувач
078 843 711
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам