1 / 2
Motokultivator imt 506 kultivator
14.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 17:01

Берово / Берово

Moze da SE proba I vidi so TRI brzini IMT tell 071 713 346 moze Po kargo da SE prati

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

imt
Потврден огласувач
071713346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам