1 / 3
Fiat Brava 1.4 benzin/plin atestiran
1 €
04.12.2022 23:44

Неготино / Неготино

Марка:

Fiat

Модел:

Brava

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat brava 1.4 benzin plin atestiran,59kw, 1996 godina,vo ispravna sostojba +set zimski gumi so bandazi
INFO 076613223
INFO 076613223
INFO 076613223
INFO 076613223
INFO 076613223

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076667667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам