1 / 3
VCDS dijagnostika
1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2022 20:14

Пробиштип

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

7

Tип на делови:

Делови за Сервис и одржување

Dijagnostika VCDS za VAG grupacija do 2017 godina,kabli za citanje na PIN kod,vrakanje kilometraza....
Klucevi i elektronika za klucevi

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава / Можна е замена од:

Dejan
Потврден огласувач
071643282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам