1 / 8
Se prodava stan vo strogiot centar na gradot Stip
1 €
30.06.2022 13:21

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Strog Centar

Се продава стан во строг центар на Штип од 100 м квадратни. Цена за продавање по договор. Станот има големо предсобје, шпајз, кујна, голема трепезарија и три големи соби, едно купатило, две тераси и подрум од 20 метри квадратни.
моб. 078 473 634 -за информации јавувајте се само на овој број

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Раде Михајловски
ул Томе Арсовски бр 12 Скопје
Потврден огласувач
070369501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам