1 / 3
Продавам Ориз Prodavam Oriz
1 МКД
23.06.2022 19:11

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Продавам Кочански бел ориз моје производство, сорта Андреја крупна сорта...
Вреќички по 25 кг можност и по 5 кг и 3 кг по нарачка спакувани во фабрика
Цена по договор во зависност од количината
Контакт тел: 078/813/635 Александар
По можност барајте ме секој работен ден после 15:00 по што сум на работа може и Viber

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078813635
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам