1 / 3
SE PRODAVA ! bavca, so izlez na glaven pat.
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 13:48

Ресен

Квадратура:

3509 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava bavca, so izlez na glaven pat. Selo Gorno Perovo.
Exstra cena za kes

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
078 231 703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам