1 / 8
Retro količka za bebe-nova
450 €
23.05.2022 11:48

Штип / Штип

Nova, nekoristena germanska retro količka za bebe ''ZEKIWA'' kupena 1982god. Momentalna cena na Evropskiot pazar e okolu 1000€

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

nnnn
Потврден огласувач
077804101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам