1 / 1
ARTURIA MINILAB MK2/СИНТИСАЈЗЕР/KEYBOARD
5.000 МКД
Цената е фиксна
15.05.2022 03:07

Бутел / Скопје

Купен пред 5 месеци многу малку користен исто како нов сеуште е под гаранција која важи 12 месеци

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
071235650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам