1 / 4
IPhone 7,telefon,prodavam!
8.000 МКД
Цената е фиксна
10.000 МКД
29.05.2022 20:00

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Staklo!
Bez zabeleska!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Oglac5
Потврден огласувач
078219224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам