1 / 11
Сандали, кожни-црвени бр.37
1.300 МКД
24.06.2022 18:43

Бутел / Скопје

Tип на обувки:

Сандали и кломпи

Големина:

37

Боја:

Црвена

Продавам кожни, црвени, лаковани сандали бр.37
Италианско производство, одлично изгледаат и стојат на нога, неколку пати облечени. Цена 1500 ден.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

Dance
Потврден огласувач
071634454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам