1 / 4
Оригинал адаптер за Lenovo лаптоп/ adapter za Lenovo laptop
20 €
03.11.2022 14:49

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Lenovo 65W standard AC (USB Type-C) полнач/ polnac
Нов, оригинал!

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
077 726 652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам