1 / 6
Seat alhambra
1 €
24.09.2022 19:39

Велес / Велес

Марка:

Seat

Модел:

Alhambra

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava
Seat alhambra 1.9tdi 110ks
Redovno odrzuvano ,registrirano do noemvi 2022g , so full oprema ,klima ,zatemneti stakla
zavereni vo soobrakajna
Za podetalni infor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078200279
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам