1 / 7
KTM Sity line 7-gradski velosiped
15.000 МКД
03.05.2022 00:05

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

26 "

Nov gradski velosiped KTM so 7 brzini. Vozen samo edna sezona, vo odlicna sostojba. Simano oprema, gumi 28".Za poveke informacii na tel. - 077988216
Ili na viber +38977988216

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xxxxxxx
Потврден огласувач
076209932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам