1 / 5
Detski velosiped Mirage
4.500 МКД
03.05.2022 00:19

Штип / Штип

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

20 "

Големина на рам:

20 "

Detski velosiped mirage so 7 brzini donesen od Italija.Idealen za deca od 6-12god.Velosipedot e vo odlicna sostojba moze da se vide na slikite. Dimenzii na gumi 20". Za poveke informacii na tel. - 077988216.ili na viber +38977988216

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Xxxxxxx
Потврден огласувач
076209932
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам