Za kuka vo Star Dojran menuvam atraktivno mesto Vodno-Skopje
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.05.2022 14:38

Валандово

Број на соби:

5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Star Dojran

Za Kuka,Vila,Stan vo Star Dojran menuvam
Atraktivno mesto na Vodno, mesto vikano Samak nad sredno Ugostitelsko
Prekrasna panorama na celo Skopje
Pomeku dva prirodni izvori
Istocna sonceva strana
1728 m2 gi dvoii eden plac 1628 m2
Zavedeno kako kultura Lozje I Niva
Dozvola za Kamp prikolka i objekt za zemjodelska ostava

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Samsung
Потврден огласувач
071921283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам