1 / 12
Villa Grkasha
3.000 МКД
Цената е фиксна
03.05.2022 10:14

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Поминете незаборавен одмор во луксузна викендица на планина Галичица со панорамски поглед на Охридското езеро, на само 4км од плажа.
Сместувачки капацитет 8лица.
Подетални информации на тел./вибер/ 070952339

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Хотели

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
070952339
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам