1 / 3
релаксатор kikka boo LULLA
3.000 МКД
03.05.2022 10:19

Карпош / Скопје

продавам релаксатор, неколку пати користен
бебето не го сака(електричен, купен пред неколку месеци)
тел: 071 373 495
Слопје

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

silvana
Потврден огласувач
071373495
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам