Avtomehanicar-mehanicar
1 €
17.05.2022 13:00

Охрид / Охрид

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Baram avto mehanicar, da ima osnovno poznavajne od mehanika za vozila.
Plata po dogovor.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
078255666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам