1 / 10
Honda Hornet Cb 600f
По Договор
04.07.2022 17:22

Охрид / Охрид

Марка:

Honda

Вид:

Туринг

Година:

2003

Модел:

Hornet

Километри:

40000

Prodavam Honda Hornet 600cc od 2003god vo odlicna sostojba, socuvan redovno garaziran i odrzuvan. Cena 3500 evra. Informacii na telefon 070 - 514 - 847 na poraki ne odgovaram

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070514847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам