1 / 4
Alcatel U3 nov
1.000 МКД
Цената е фиксна
10.09.2022 17:59

Бутел / Скопје

Марка:

Alcatel

Модел:

U3

Боја:

Black

Интерна меморија:

8 GB

РАМ меморија:

До 0,5 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Kompletna kutija so site dodatoci
Novi nekoristeni Fisksna cena za podole ne se javuvajte .
Moze da se prati po Kargo 1-2 dena bilo kade vo MK.
Ostanati se uste 2 telefona.
1000 den

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

JaMiDIgital
Скопје
Потврден огласувач
078 275 715
Испрати Е-маил до огласувачот

Drzac za velosiped na kuka

2000 МКД

Sediste za velosiped OK Baby Orion

2500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам