IZNAJMUVANJE NA SOBI
1 €
Денес 18:24

Битола / Битола

Квадратура:

28 m²

Спрат:

1

Греење:

Друго

Se izdavaat sobi so posebni kupatila ,kujni, tv, odelen vlez vo istite i kontrolen sat za struja vo sekoja soba.
zainteresiranite da se za podolg vremenski period.

Категорија: Недвижности / Соби

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075 375-296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам