1 / 5
Плакар Лизгачки
14.000 МКД
15.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2022 09:32

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продвам лизгачки плакар не отпакуван купен од
Мебел-Ви
- Боја: Бела
- Димензија: 200 x 61 x 201 cm
- Цена: 14.000 денари
*Плакарот се продава поради нескладност во
просторот.
Плакатот може да се види надворешно и внатрешно на сликите и истиот плакар е изложен во салаонот
на Мебел-Ви пред Нас. Драчево. Цената во
Мебел-Ви е 18.000 денари без монтажа.
Телефон за контакт: 070/370/306

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Bruno
Потврден огласувач
070370306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам